Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

Modern cephe sistemleri olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde ileri zamanlarda herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmaması ve kalitemiz gereği müşteri menmuniyetini ön planda tutarak tercihimizi kaliteli malzemelerden yana kullanmaktayız.

GÖRSELLİK VE İHTİŞAM

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri Alüminyum Kompozit Panel binaların iç mekânlarında veya dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirişmiş yapı malzemesidir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel tasarımlarda ve özel ölçülerde imalatı yapılabilen, renk seçeneği oldukça geniş olan ( Ahşap desen ve Granit desen dahil ) olmak üzere, isteğe bağlı olarak yangına dayanıklı (alev almaz) özellikli olarak üretilebilmektedir. Kompozit levha; dış yüzey 0,5 mm kalınlığında yüksek dayanımlı lumiflon bazlı fluorocarbon boyalı alüminyum levha, ara dolgu malzemesi 3 mm kalınlığında “yangına dayanıklı ( Alev almaz )” özel mineral dolgu/çekirdek, İç düzey 0,5 mm kalınlığında astar boyalı alüminyum levhadan oluşmaktadır.

KOMPOZİT PANEL KAPLAMA SİSTEMLERİ

Alüminyum Kompozit Panel binaların iç mekânlarında veya dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirişmiş yapı malzemesidir.Modern Cephe Sistemleri Mimarisine ulaşmak için bizi arayın.

Kompozit Panel Kaplamanın Avantajları;
• Duvar veya Betonarme imalatında meydana gelen her türlü uygulama hatalarını giderir.
• Binalara ve yapılara ses, ısı ve su izolasyonunu sağlar.
• Binalara ve yapılara estetik , çağdaş bir görünüm kazandırır,
• Hafiftir, kolay işlenir, istenilen ebatlarda imalatı yapılabilir, yapılarınıza özel tasarım sağlar,
• Çeşitli renk yelpazesi sayesinde yapılarınıza değer katar.

Kullanım Alanları;

Havaalanları, metro istasyonları, alışveriş merkezleri, fabrika, ofis, konut ve işyerleri, kongre salonları, hastaneler, oteller, resmi kuruluş binaları, okullar, showroomlar, restaurantlar, petrol istasyonları ve mağazalar.

Sizde MODERN CEPHE SİSTEMLERİ Mimarisiyle bugün tanışın

Projeniz için bizden teklif alın Modern Cephe Sistemleri Mimarisini Ev, İşyeri, Yazlık ve kullanılabilir tüm alanlarda hissedin…

aluminyum pencere kapı sistemleri,aluminyum doğrama,cephe kaplama izmir,giydirme cephe izmir,aluminyum doğrama,fotoselli kapı,kış bahçesi,otomatik kepenk,otomatik panjur,otomatik tente,kompozit levha,kompozit kapılama,silikon cephe,kapaklı cephe,ithal aluminyum doğrama,alumil aluminyum,linearosso aluminyum,çuhadaroğlu aluminyum,saray aluminyum,elvial aluminyum,alfore aluminyum,katlanır cam,katlanır kapı sistemleri,katlanır cam sistemleri,aluminyum kapı,aluminyum pencere,aluminyum kapı fiyatı, alumil izmir,izmir alumil,Kompozit cephe kaplama izmir, izmir kompozit cephe kaplama,cephe giydirme sistemleri izmir, aluminyum doğrama sistemleri izmir,kompozit kaplama izmir