Rolling roof

Rolling Roof açılır tavan sistemleri her mekanda uygulanabilen ve hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı katlanma ve toplanma hareketlerini bir arada tutan açılır tavan sistemleridir. Rolling Roof sistemlerinde her açıda açılabilen aluminyum paneller sayesinde gün ışığından istenilen oranda yararlanma imkanı sağlar.

GÖRSELLİK VE İHTİŞAM

Rolling Roof Açılır Tavan Sistemleri Çelik konstrüksiyona gerek olmaksızın kurulur ve sistem, her çeşit terazisiz ortamda çalışabilmektedir. Rolling Roof açılır tavan sistemleri taşıyıcı ayakları sayesinde, kendini teraziye alabilmektedir. Bu da kullanım kolaylığı olarak değerlendirilebilecek harika bir özelliktir. Sistemin tüm parçaları, aksesuar ve profilleri paslanmaz niteliktedir. Bu da önemli bir özellik olmanın yanında gerekliliktir. Dilerseniz çeşitli aydınlatma ve ısıtma sistemleri ile entegre edebilir ve daha kullanışlı bir Rolling Roof açılır tavan sistemine sahip olabilirsiniz.

Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir. Rolling Roof açılır tavan sistemleri sigara yasağı nın uygulandığı Restaurant, Bar ve Cafeterya gibi yerler için en iyi çözümdür. Rolling Roof açılır tavan sistemleri Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür.

ROLLING ROOF SİSTEMLERİ

Rolling Roof (Katlanan Teras), sıradan açılır tavan sistemlerine göre değişik tek hareket sistemi sunar.

Sizde MODERN CEPHE SİSTEMLERİ Mimarisiyle bugün tanışın

Projeniz için bizden teklif alın Modern cephe sistemleri Mimarisini Ev, İşyeri, Yazlık ve kullanılabilir tüm alanlarda hissedin…

aluminyum pencere kapı sistemleri,aluminyum doğrama,cephe kaplama izmir,giydirme cephe izmir,aluminyum doğrama,fotoselli kapı,kış bahçesi,otomatik kepenk,otomatik panjur,otomatik tente,kompozit levha,kompozit kapılama,silikon cephe,kapaklı cephe,ithal aluminyum doğrama,alumil aluminyum,linearosso aluminyum,çuhadaroğlu aluminyum,saray aluminyum,elvial aluminyum,alfore aluminyum,katlanır cam,katlanır kapı sistemleri,katlanır cam sistemleri,aluminyum kapı,aluminyum pencere,aluminyum kapı fiyatı, alumil izmir,izmir alumil,Kompozit cephe kaplama izmir, izmir kompozit cephe kaplama,cephe giydirme sistemleri izmir, aluminyum doğrama sistemleri izmir,kompozit kaplama izmir